Porsche Travel Experience

Atraskite autentišką Žemaitijos lobį!

Žemaitija  - Lietuvos regionas, svarbus Lietuvai dėl savo istorijos ir kultūros. Būtent žemaičių tarme buvo parašyta pirmoji lietuviška knyga, čia pasirodė pirmieji lietuviški eilėraščiai. Visais istoriniais laikotarpiais žemaičių gyvensena smarkiai skyrėsi nuo kitų etnografinių Lietuvos sričių gyventojų kultūros. Iki šių dienų žemaičiai yra išlaikę stipriausią etninį identitetą Lietuvoje. Čia kalbama specifine žemaičių tarme, kurią vietiniai yra linkę laikyti atskira kalba.

Šios kelionės metu pažinsite paslaptingą, bei savitą Žemaitijos kraštą, o visas vietoves Jums pasiekti padės Porsche automobilis, kurių iš viso turėsime net 12 ir svarbiausia, turėsite galimybe visus juos išmėginti visos kelionės metu.  

Abi dienas Jus lydės tituluotas lenktynininkas Robertas Kupčikas bei du profesionalūs Porsche atstovai iš Vokietijos, kurie pasidalins savo patirtimi ir atsakys į visus iškilusius klausimus kelionės metu. Užtirkiname, kelionėje būsite apsupti bendraminčių, kadangi šį projektą vienyja žmones, jaučiančius aistrą kelionėms ir išskirtiniams automobiliams. 

 

Susisiekite su mumis

Rezervuokite vietą
595 (asmeniui)
Dėl galimų datų maloniai prašome susiekti telefonu arba elektroniniu paštu
Renginio programa
I diena 8:30 Klaipėda

Susitikimas Michaelson Boutique hotel Klaipėdoje. Lengvi pusryčiai, kelionės plano aptarimas ir pažintis su automobiliais. 

10:40 Šaltojo Karo Muziejus

Vienintelis Europoje Šaltojo Karo muziejus, įrengtas Sovietų Sąjungos buvusiame požeminiame balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse, pastatytame 1962 m. Per visą šį laikotarpį bazė išliko beveik nepakitusi. Čia išvysite raketų paleidimo aikštelės, muziejaus istorinę ekspoziciją, siaurais koridoriais leisitės į vietą kur buvo laikyta kovinė raketa, žinoma kaip sudėtingas inžinerinis statinys, kupinas įvairiausių įrenginių bei komunikacijų.

13:30 Plungės dvaras ir parkas

Plungės dvaro pastatų kompleksas – vienas iš geriausiai išsilaikiusių dvarų Lietuvoje.

Projekto Porche Experience dalyvių lauks neeilinė ekskursija po Dvaro rūmus, žirgyną, bei laikrodinę, kuri yra miniatiūrinė Palazzo Vecchio rūmų, esančių Florencijoje, kopija.

Po pasivaikščiojimų dalyvių lauks pietūs Dvaro Rūmų terasoje.

16:50 Orvidų Sodyba

Orvidų sodyba nėra tiesiog tradicinis muziejus, kaip įsivaizduojama užėjus į tradicinio muziejaus pastatą. Visų pirma tai yra unikali šeimos istorija, kurią papildo neįprastas akmenų skulptūrų muziejus po atviru dangumi. Sodybos įkūrėjas Vilius Orvidas čia priimdavo menininkus, intelektualus ir garsėja ir kaip neformalus dvasinis centras.

18:00 Sala Plateliai Resort

Uždaras poilsio klubas SALA Plateliai Resort įsikūręs Žemaitijos širdyje, bekraščio Platelių ežero glėbyje. 

Aukščiausią lygį atitinkantis komfortas, rafinuotas interjeras, nepriekaištingas kambarių aptarnavimas ir erdviuose languose įrėmintas nuostabus kraštovaizdis nepaliks abejingų.

Vakarienė – restorane sala, kur šefo Mindaugo Mizaro sukurtas meniu atskleidžia žemaičių aistrą geram maistui ir kokybiškam laikui. Patiekalai bus paruošti iš natūralių, Žemaitijoje bei kitose Lietuvos dalyse užaugintų produktų, miško gėrybių ir sumedžiotos žvėrienos. Šiame restorane taikomi  virtuvės klasikų ištobulinti metodai. Prie nuolat kintančių sezoninių patiekalų pasiūlysime paragauti kruopščiai someljė atrinkto vyno.

Po vakarienės, projekto Porche Experience dalyvius, kviesime pratęsti vakarą pasiplaukiojant jachta platelių ežere, čia pat skambant gyvai muzikai.

II diena 8:30 Pusryčiai Sala Plateliai Resort
11:50 Telšiai ir Biržuvėnų dvaras

Žemaitijos sostine tituluojami Telšiai panašūs į Italijos sostinę Romą. Abu miestai stovi ant septynių  kalvų ir turi po amfiteatrą. Miestus sieja ir jų atsiradimo legendos. Tik Roma „prasidėjo“ nuo vilkės, o žemaičiai savo simboliu pasirinko mešką. Autentiškas paveldas ir įstabi architektura, su kuria susipažinti bus galima trumpos ekskursijos metu.

14:00 Pietūs Žemaitės dvare

Žemaitės Dvaras – yra Lietuvių literatūros klasikės Žemaitės (Julijos Beniuševičiūtės-Žymantienės) gimtinė. Ar gali būti geresnė vieta, norintiems pajausti, autentišką, žemaitišką skonį? Čia vietinės meistrės  pagamins Lietuviško paveldo patiekalus iš seniausių receptų ir užrašų, papasakos unikalias istorijas ir supažindins su nematytais žemaičių kūriniais.

17:00 Grįžtame į Klaipėdą
Svarbi informacija

Dvi dienas trunkančios išvykos metu kiekvienas dalyvis išbandys net penkių skirtingų „Porsche“ modelių galimybes: naujausius „Cayene“ „Macan“, „Panamera“ modelius ir, žinoma, sportiškuosius „Porsche“ šeimos narius. Tokių kelionių metu itin gerai atsiskleidžia automobilių galimybės ir universalumas, nes pasirinkti keliai varijuoja nuo magistralių iki siaurų užmiesčio ar kaimo keliukų.

 

Vairuotojo pažymėjimas

 

Tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Registruojantis prašysime jį pateikti.

 

Automobilio nuomos sutartis

 

Prieš pradedant kelionę starto vietoje, prašysime pasirašyti automobilio nuomos sutartį. Tam, kad galėtumėte naudotis transporto priemonėmis visos kelionės metu. Žalos atveju nuostolių atlyginimo suma (franšizė) siekia 300 Eurų.

 

Apranga

 

Apsirenkite taip, jog jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Kelionės metu daug laiko leisime gryname ore, todėl būkite pasiruošę bet kokioms oro sąlygoms. Rekomenduojame vilkėti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau ir bet kada galėsite prisitaikyti prie nenuspėjamų Lietuvos orų. Kelionės metu numatyta nakvynė, tad galite turėti nedidelį rankinį bagažą su reikalingais asmeniniais daiktais bei rūbais.

Maršrutas

Michaelson Boutique Klaipėda - Šaltojo Karo Muziejus – Plungės dvaras – Orvidų sodyba – Sala Plateliai resort – Biržuvėnų dvaras – Žemaitės dvaras – Klaipėda.

 

Trukmė (laikas kelyje): 7 val 9 min

 

Maršruto ilgis – 503 km.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Aukščiausio lygio maitinimas: 2 pusryčiai, 2 pietūs, vakarienė
  • 7-os lankytinos vietos, susitikimai su išskirtinėmis asmenybėmis, eskursijos
  • Nakvynė šalia legendomis apipinto Platelių ežero įsikūrusiame viešbutyje SALA Plateliai Resort
  • Plaukiojimas jachta Platelių ežere
  • Galimybė išmėginti 12 skirtingų Porsche modelių vienos kelionės metu
  • Profesionalaus lenktyninko Roberto Kupčiko ir oficialių Porsche atstovų iš Vokietijos konsultacijos visos kelionės metu