Porsche Driving Academy: tik 3 unikalūs žingsniai, kad taptumėte profesionalu

Ar kada nors pagalvojote, kad vieną dieną svarbiausią gyvenimo sprendimą Jums teks priimti būnant kelyje? Ir nuo to priklausys Jūsų pačių bei aplinkinių saugumas. Turite būti tam pasiruošę. 

„Porsche Driving Academy“ parengs Jus netikėtoms situacijoms kelyje pagal unikalią aktyvaus vairavimo (angl. defensive driving) metodiką. Mūsų programoje ne tik įgysite gebėjimą intuityviai suvaldyti automobilį ekstremaliomis sąlygomis, važiuojant skirtingu greičiu, bet ir išmoksite įvertinti bei apsiginti nuo rizikų, kurias gali sukelti kitų eismo dalyvių veiksmai. Šių aktyvaus vairavimo įgūdžių išmoksite individualiai padedami „Porsche“ vairavimo profesionalo, patyrusio lenktynininko Roberto Kupčiko. 

Jūsų laukia trijų pakopų – bronzos, sidabro ir aukso – mokymo programa. Užbaigę ją iš pasyvaus eismo dalyvio tapsite aktyviai situaciją kelyje valdančiu profesionalu.

Mokymų automobilis „Porsche 718 Cayman S“.

Robertas Kupčikas

„Porsche“ vairavimo instruktorius, daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių žiedinių lenktynių nugalėtojas bei prizininkas.

Daugiau apie instruktorių
Porsche Cayman S

Mokymų automobilis, kuris posūkiuose neturi sau lygių.

Daugiau apie automobilį
Marius
Viskas labai patiko, ačiū!!!
Robertas
Puikus automobilis, gera trasa, labai naudingi instruktoriaus patarimai. Viskas puikiai! Rekomenduosiu draugams.
Darius
Viskas puikiai organizuota vertinu 10 is 10
Algirdas
Ačiū už nuostabų laiką ir nuorodą gyvenime,kad nemokam važiuot,bet stengtis reik! Malonu,kad sutikau nuostabius žmones ir SUPER profesionalus. AČIUKS!!!! Visuomet bus malonu sugrįžt! Būkit sveiki ir geros dienos
Aiste
Puikiai viskas suorganizuota! Atskiras dekui Robertui uz puiku darba ir naudinga informacija.
Vytautas
Porsche Driving Academy komanda nuostabiai pasiruošusi, tad tiek teorinė tiek praktinė dalis buvo labai įdomios ir naudingos. Visi dalyviai buvo įtraukti į programą "iki ausų", tad beliko tik paklusti Roberto tiksliams nurodymams ir pasinerti į nuostabų Porsche pasaulį. Kai užimti ir įdomu laikas prabėgo akimirksniu, bet tas akimirksnis maloniai įsirėžė atmintin. Ir toliau taip ...
Andrius Barstys
Viskas buvo puiku!
Eduardas
Puikiai organizuotas ir naudingas mokymas. Ačiū
Aurimas Eidziunas
Priemimas, emocija, kursas super
Liudvikas
Puikiai praleista diena su super mokytoju, automobiliu ir gera nuotaika. Ypac patiko small-lap iveikimas teisinga trajektorija. Rekomenduoju - labai idomus pailsejimas nuo kasdienybes!
Marius Kašėta
Laba diena, renginys labai gerai suorganizuotas, ačiū už smagiai praleistą dieną ir patirtus įspūdžius.
Mindaugas
Šauni pramoga su galimybe patobulinti įgūdžius ir pilnai pajusti Porsche 718 galimybių ribas.
Mindaugas
Rekomenduoju pajausti Porsche galimybes ir išbandyti save ir savo gebėjimus suvaldant tokį automobilį savo jėgomis.... Ačiū instruktoriui Robertui Kupčikui už patarimus ir pamokas. Atsiminimai ir emocijos tik geriausi - 10 balų!!!
Eimantas
Viskas buvo super.
Renatas A.
Esu dalyvavęs Porsche akademijų mokymuose Vokietijoje ir Suomijoje. Užtikrintai galiu pareikšti, kad lietuviškoji Porsche akademija, vedama Roberto Kupčiko, suteiks tokių pat stiprių įspūdžių ir išmokys tokių pat vairavimo įgūdžių, kaip ir vakarietiškoji Porsche akademija, už mažąją dalį vakarietiškosios kainos. Beje, įgūdžius, išmoktus Porsche akademijose, tenka panaudoti ir praktijoje. Visai nesenai suvaldžiau savo automobilį pavojingoje avarinėje situacijoje slidžiame greitkelyje. Be šių vairavimo įgūdžių nuostoliai būtų buvę garantuoti! Taip pat, mano vairavimo įgūdžiai taip pagerėjo, kad Porsche klubo renginiuose laimiu prizines vietas savo klasėje. Visa tai tik dėka Porsche akademijos mokymų! Dėkoju Porsche Academy ir labai rekomenduoju!
Marijus Mazuch
labai patiko ir pats instruktorius nuostabus zmogus.
Aurelijus
Aciu Robertui ir visai Porsche komandai. Puikus renginys.
Nerijus
Neraelūs įspūdžiai, nereali atmosfera. Super mokytojas. Dar dabar prisiminus adrenalinas pabunda. Ačiū labai!!!
Darius
Viskas puiku! Ačiū už galimybę tobulėti :)

Mūsų partneriai