Įsikrauk patirties

Programa „Įsikrauk patirties“

 

Sėdę prie sportinio „Porsche Taycan“ vairo Jūs pajausite išskirtinę šio elektromobilio dinamiką ir su profesionalaus lenktynininko pagalba perprasite jo valdymo subtilybes. Visa tai patirsite pradėję nuo pagrindų.

Pirmiausia, Jūs taisyklingai susireguliuosite sėdynę, teisingai laikysite ir suksite vairą. Tai esminiai dalykai, kurie leidžia maksimaliai, bet saugiai išbandyti „Taycan“ valdymo savybes bei jį lengvai pažaboti net ir ekstremaliose situacijose.

Išgirstą teoriją panaudosite praktikoje, kai teks įveikti slidžios, ledą imituojančios kelio dangos ruožą ir atlikti efektyvaus greitėjimo (naudojant launch control sistemą) bei ekstremalaus stabdymo pratimus. Tai leis Jums betarpiškai susipažinti su „Taycan“ saugioje aplinkoje, o įgytą patirtį panaudoti kasdienio vairavimo metu.

Rezervuokite vietą
700 (asmeniui)
Mokymų trukmė: 1

Rezervuojant mokymus sumokama visa suma.

Įsikrauk patirties
15 min.
Susitikimas Šiaulių autodromo trasoje
30 min.
Registracija ir instruktažas

„Porsche Taycan'' automobilio specifika, fizikos dėsniai, dinamika, automobilio slydimas, svorio pasiskirstymas.

120 min.
Aktyvus vairavimas trasoje

Trumpas instruktažas apie taisyklingą sėdėseną. Apšilimas trasoje, apsipratimas su automobiliu. 3-jų posūkių kombinacija – mokomės taisyklingai įveikti posūkių seką.

30 min.
Poilsio pertraukėlė
105 min.
Aktyvus vairavimas trasoje

Slystančio automobilio valdymas ant slidžios dangos. Efektyvus pajudėjimas bei stabdymas. Briedžio testas. Efektyvus rato įvekimas.

15 min.
,,Taxi Drive'' kartu su Robertu Kupčiku

Greitas parodomasis instruktoriaus apvažiuojamas ratas Jums sėdint šalia.

Įspūdžių pasidalinimas
i

Dėl detalesnės informacijos susisiekite su instruktoriumi Robertu Kupčiku, tel. +370 677 64554 arba +370 661 10911 (Porsche Centras Vilnius)

Svarbi informacija

Vairuotojo pažymėjimas

Tam, kad galėtumėte dalyvauti vairavimo programoje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jį prašysime pateikti atvykus į mokymo vietą, registruojantis.

Automobilių nuomos sutartis

Automobilių nuomos sutartis – atvykę į mokymus privalėsite pasirašyti automobilio nuomos sutartį, kad galėtumėte naudotis Jums vairavimo programai skirta transporto priemone.

Apsirenkite taip, kad mokymuose jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Šiaulių vairavimo centras yra atvirame lauke, todėl čia dažnai būna vėjuota. Rekomenduojame apsirengti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau, be to, apsirengiant ar nusirengiant vieną ar kitą sluoksnį, galima geriau prisitaikyti prie oro sąlygų.

Mokymų vieta

Trasa yra Šiauliuose, adresu Katiliškių k. 3, Šiauliu rajonas.

Navigacijos koordinatės: Š 55 59.658, R 23 00.973 (GPS).

Kaip atvykti: nuo Šiaulių važiuojant link Kuršėnų, prie Kuršėnų „Circle K“ degalinės apsisukti ir važiuoti atgal link Šiaulių. Už 1 km pasukti į dešinę. Jeigu kils klausimų, prašome kreiptis tel. +370 677 64554 arba +370 661 10911.