Apie Programą

Žiemą, kai eismo sąlygos suprastėja, aktyvaus vairavimo įgūdžiai tampa dar svarbesni Jūsų saugumui. „Porsche Driving Experience“ instruktoriai parengė specialią mokymų programą, kuris padės Jums išmokti suvaldyti automobilį ekstremaliomis žiemiškomis sąlygomis. 

Šių mokymų pradžioje „Porsche“ instruktoriai suteiks Jums bazinių žinių apie automobilio valdymą, kurios yra svarbios ne tik žiemos sezoną. Suprasite, kokios fizikinės jėgos veikia Jūsų vairuojamą automobilį ir kaip tai galima išnaudoti efektyviam automobilio valdymui. Taip pat sužinosite, kokia sėdėsena yra taisyklinga, kaip teisingai sukti bei laikyti vairą – be šių aspektų tolimesnis tobulėjimas tiesiog neįmanomas!

Esminę ,,Snow and Ice'' modulio dalį sudaro praktinių įgūdžių tobulinimas slidžioje trasoje. Mokymų metu išmoksite suvaldyti automobilį, kai jau prarastas sukibimas su danga ir automobilis nevaldomai slysta. Treniruotė vyksta ant ežero ledo  specialiai paruoštoje trasoje – geriau treniruotis uždaroje saugioje trasoje nei kelyje. Šie vienos dienos mokymai Jums taip pat leis išbandyti automobilį šoniniame slydime („drifte“), įveikiant briedžio testą ant ledo ir ekstremalų stabdymą sniege.

Rezervuokite vietą
700 (asmeniui)
Mokymų trukmė: 1 diena

Rezervuojant mokymus sumokama visa suma.

Dėl dalyvavimo maloniai prašome susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu
"Snow & Ice" modulio programa
Renkamės sodyboje prie ežero
15 min.
Registracija, instruktažas
60 min.
Vairavimo pamoka
15 min.
Arbatos pertraukėlė
60 min.
Vairavimo pamoka
Įspūdžių pasidalinimas
Išvykstame namo
i

Dėl detalesnės informacijos susisiekite su instruktoriumi Robertu Kupčiku, tel. +370 677 64554 arba +370 661 10911 (Porsche Centras Vilnius)

Svarbi informacija

Vairuotojo pažymėjimas

Tam, kad galėtumėte dalyvauti vairavimo programoje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jį prašysime pateikti atvykus į mokymo vietą, registruojantis.

Automobilių nuomos sutartis

Automobilių nuomos sutartis – atvykę į mokymus privalėsite pasirašyti automobilio nuomos sutartį, kad galėtumėte naudotis Jums vairavimo programai skirta transporto priemone. Žalos atveju, nuostolių atlyginimo suma (franšizė) siekia 1 000 eurų, kaip nurodyta nuomos sutartyje. 

Apranga

Apsirenkite taip, kad mokymuose jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Trasa yra ant ežero ledo, todėl čia dažnai būna vėjuota. Rekomenduojame apsirengti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau, be to, apsirengiant ar nusirengiant vieną ar kitą sluoksnį, galima geriau prisitaikyti prie oro sąlygų.

Atsiliepimai
Aurelijus
2018
Aciu Robertui ir visai Porsche komandai. Puikus renginys.
Marijus Mazuch
2018
labai patiko ir pats instruktorius nuostabus zmogus.
Renatas A.
2018
Esu dalyvavęs Porsche akademijų mokymuose Vokietijoje ir Suomijoje. Užtikrintai galiu pareikšti, kad lietuviškoji Porsche akademija, vedama Roberto Kupčiko, suteiks tokių pat stiprių įspūdžių ir išmokys tokių pat vairavimo įgūdžių, kaip ir vakarietiškoji Porsche akademija, už mažąją dalį vakarietiškosios kainos. Beje, įgūdžius, išmoktus Porsche akademijose, tenka panaudoti ir praktijoje. Visai nesenai suvaldžiau savo automobilį pavojingoje avarinėje situacijoje slidžiame greitkelyje. Be šių vairavimo įgūdžių nuostoliai būtų buvę garantuoti! Taip pat, mano vairavimo įgūdžiai taip pagerėjo, kad Porsche klubo renginiuose laimiu prizines vietas savo klasėje. Visa tai tik dėka Porsche akademijos mokymų! Dėkoju Porsche Academy ir labai rekomenduoju!
Eimantas
2018
Viskas buvo super.
Darius
2017
Viskas puikiai organizuota vertinu 10 is 10