Žiemos mokymai

Apie programą

Žiemą, kai eismo sąlygos suprastėja, aktyvaus vairavimo įgūdžiai tampa dar svarbesni Jūsų saugumui. „Porsche Driving Experience“ instruktoriai parengė specialią mokymų programą, kuris padės Jums išmokti suvaldyti automobilį ekstremaliomis žiemiškomis sąlygomis. 

Šių mokymų pradžioje „Porsche“ instruktoriai suteiks Jums bazinių žinių apie automobilio valdymą, kurios yra svarbios ne tik žiemos sezoną. Suprasite, kokios fizikinės jėgos veikia Jūsų vairuojamą automobilį ir kaip tai galima išnaudoti efektyviam automobilio valdymui. Taip pat sužinosite, kokia sėdėsena yra taisyklinga, kaip teisingai sukti bei laikyti vairą – be šių aspektų tolimesnis tobulėjimas tiesiog neįmanomas!

Esminę žiemos modulio dalį sudaro praktinių įgūdžių tobulinimas slidžioje trasoje. Mokymų metu išmoksite suvaldyti automobilį, kai jau prarastas sukibimas su danga ir automobilis nevaldomai slysta. Treniruotė vyksta ant suspausto sniego ir ledo dangos  specialiai paruoštoje trasoje – geriau treniruotis uždaroje saugioje trasoje nei kelyje. Šie vienos dienos mokymai Jums taip pat leis išbandyti automobilį šoniniame slydime („drifte“), įveikiant briedžio testą ant ledo ir ekstremalų stabdymą sniege.

Rezervuokite vietą
700 (asmeniui)
Mokymų trukmė: 1 diena

Rezervuojant mokymus sumokama visa suma.

Dėl dalyvavimo maloniai prašome susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu
Žiemos modulio mokymų programa
15 min.
Renkamės Šiaulių autodromo trasoje
30 min.
Pusryčiai, registracija, instruktažas
120 min.
Vairavimo pamoka
30 min.
Kavos pertraukėlė
105 min.
Vairavimo pamoka
15 min.
"Taxi drive"
15 min.
Aptariami dienos įspūdžiai
Išvykstame namo
i

Dėl detalesnės informacijos susisiekite su instruktoriumi Robertu Kupčiku, tel. +370 677 64554 arba +370 661 10911 (Porsche Centras Vilnius)

Svarbi informacija

Vairuotojo pažymėjimas

Tam, kad galėtumėte dalyvauti vairavimo programoje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jį prašysime pateikti atvykus į mokymo vietą, registruojantis.

Automobilių nuomos sutartis

Automobilių nuomos sutartis – atvykę į mokymus privalėsite pasirašyti automobilio nuomos sutartį, kad galėtumėte naudotis Jums vairavimo programai skirta transporto priemone. Žalos atveju, nuostolių atlyginimo suma (franšizė) siekia 1 000 eurų, kaip nurodyta nuomos sutartyje. Sutarties šabloną galite parsisiųsti čia.

Apranga

Apsirenkite taip, kad mokymuose jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Šiaulių vairavimo centras yra atvirame lauke, todėl čia dažnai būna vėjuota. Rekomenduojame apsirengti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau, be to, apsirengiant ar nusirengiant vieną ar kitą sluoksnį, galima geriau prisitaikyti prie oro sąlygų.

Renginio vieta

Trasa yra Šiauliuose, adresu Katiliškių k. 3, Šiauliu rajonas.

Navigacijos koordinatės: Š 55 59.658, R 23 00.973 (GPS).

Kaip atvykti: nuo Šiaulių važiuojant link Kuršėnų, prie Kuršėnų „Circle K“ degalinės apsisukti ir važiuoti atgal link Šiaulių. Už 1 km pasukti į dešinę. Jeigu kils klausimų, prašome kreiptis tel. +370 677 64554 arba +370 661 10911.

Atsiliepimai
Juozas Rudzinskas
2020
Labai vertingi ir naudingi patarimai.Tikslus klaidų pastebėjimas mano vairavime. Ačiū.
Robertas
2016
Puikus automobilis, gera trasa, labai naudingi instruktoriaus patarimai. Viskas puikiai! Rekomenduosiu draugams.
Marius
2016
Viskas labai patiko, ačiū!!!