Porsche Travel Experience

Vieta, kurioje beribė gamta sutinka žmogaus sukurtą galią

Aukštaitija, didžiausias etnografinis regionas, buvo tas pamatas, ant kurio augo Lietuvos valstybė. Iš kitų etnografinių regionų Aukštaitija išsiskiria savo kraštovaizdžiu – čia stūkso ir aukščiausios Lietuvos kalvos ir veriasi žemė, čia daugiausia ežerų ir tankių žaliuojančių miškų.

Dvi dienas trunkanti išvyka po unikalias šiaurės rytų Lietuvos vietas leis ne tik iš naujo įvertinti šalies grožį ir istorinį palikimą, bet ir geriau pajausti „Porsche“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą.

Pirmuosius keliautojus abi dienas lydės tituluotas lenktynininkas, projekto vadovas Robertas Kupčikas. Įkvepiančioje kelionėje būsite apsupti bendraminčių, nes „Porsche Travel“ projektas vienys žmones, jaučiančius aistrą kelionėms ir išskirtiniams automobiliams. 

 

Susisiekite su mumis

Rezervuokite vietą
750 (asmeniui)
Dėl dalyvavimo maloniai prašome susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu
Renginio programa
I diena 9:30 Vilnius

 

Susitikimas Vilniaus „Porsche“ centre. Aptarsime kelionės planą ir susipažinsime su automobiliais.

11:00 Etnokosmologijos muziejus

 

Lietuvos etnokosmologijos muziejus – Lietuvos observatorija ir muziejus Molėtų rajone. Tai yra pirmasis ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. „Porsche Travel“ projekto dalyvių lauks neeilinė ekskursija po muziejų ir vaizdingas apsilankymas observatorijos apžvalgos aikštelėje, iš kurios kvapą gniaužiantys vaizdai atsiveria visais metų laikais.

13:00 Zaraso ežero apžvalgos ratas

 

2011 m. atidarytas apžvalgos ratas – analogo Lietuvoje neturintis architektūros statinys. Keliautojai turės galimybę pajusti gamtos teikiamą ramybę grožėdamiesi Zaraso ežero panorama, kuri atsiveria nuo išskirtinio architektūrinio šedevro, esančio 17 m. aukštyje.

14:30 Restoranas „Food Lab“ Utenoje

 

Maisto laboratorija save vadinantis restoranas pateisina savo vardą – paprasta, bet estetiška aplinka, baldai ir dideli šviestuvai primena laboratoriją. Čia net ir patyrę gurmanai galės nustebinti savo skonio receptorius ir atrasti dar neragautų skonio derinių. Gastronominiai atradimai gali laukti ir nedideliame Lietuvos mieste. Kodėl gi ne?

17:00 Šeimyniškėlių piliakalnis

 

Šeimyniškėlių piliakalnis yra ne tik vienintelis visiškai ištirtas piliakalnis Lietuvoje, bet ir vienintelis menantis Lietuvos karalių Mindaugą. Apžvalgos bokšto ekspozicija supažindina su buvusios Vorutos pilies – vienos didžiausių medinių pilių Rytų Europoje – istorija, archeologiniais radiniais, XIII–XIV a. kario ginkluote, pilėnų buities daiktais, pilies maketu.

 

18:30 Burbiškio dvaras

 

Stilingas XIX a. architektūros paminklas, neoklasicizmo epochos perlas Burbiškio dvaras įsikūręs vaizdingame Anykštos upės krante. Kompleksas iš tolo traukia akį, užburia subtilumu ir elegancija. Grakščiai prigludęs parkas, kuriame išlikę daugiau kaip 30 rūšių medžių bei krūmų, įsilieja į kraštovaizdžio peizažą lyg išpuoselėta ramybės oazė.

Vakarienė – dvare esančiame restorane. Pasiūlysime paragauti Lietuvos dvarų kulinarinio paveldo bei tarptautinės virtuvės patiekalų. Virtuvės šefo sukurtame meniu yra patiekalų, kurie stebina net pačius išrankiausius gurmanus.

Pilną įspūdžių dieną kelionės dalyviai užbaigs skonių ir kvapų pilnoje viskio ir sūrių degustacijoje. Galvoti, ką pasirinkti – džiovintų slyvų ar kavos skoniais pripildytą viskį – neteks. Galėsite paragauti ir Jūsų skonį atitinkantį pasirinkti patys. Naujus skonio potyrius garantuojanti degustacija bus papildoma geriausių sūrių rūšimis. Visa tai patikėjome tikriems ekspertams iš garsaus sostinės viskio baro „King&Mouse“ ir „Say Cheese“ profesionalams.

II diena 9:00 Pusryčiai Burbiškio dvare
12:30 Savaitgalio pietūs poilsio komplekse „IDW Esperanza Resort“, Trakų raj.

 

Vaizdingame Aukštadvario regioniniame parke, Trakų rajone, ant Ungurio ežero kranto įsikūręs poilsio kompleksas „IDW Esperanza“ įvertintas net penkiomis žvaigždutėmis plius. Neprilygstamu aptarnavimu, prabangia aplinka ir itin gurmaniška virtuve garsėjantis komplekso restoranas – ideali vieta baigti įkvepiančią kelionę ir aptarti įspūdžius bendraminčių rate.

15:00 grįžtame į Vilnių
Svarbi informacija

Dvi dienas trunkančios išvykos metu kiekvienas dalyvis išbandys net penkių skirtingų „Porsche“ modelių galimybes: naujausius „Cayene“ „Macan“, „Panamera“ modelius ir, žinoma, sportiškuosius „Porsche“ šeimos narius. Tokių kelionių metu itin gerai atsiskleidžia automobilių galimybės ir universalumas, nes pasirinkti keliai varijuoja nuo magistralių iki siaurų užmiesčio ar kaimo keliukų.

 

Vairuotojo pažymėjimas

 

Tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Registruojantis prašysime jį pateikti.

 

Automobilio nuomos sutartis

 

Prieš pradedant kelionę starto vietoje, Vilniaus „Porsche“ centre, prašysime pasirašyti automobilio nuomos sutartį. Tam, kad galėtumėte naudotis transporto priemonėmis visos kelionės metu. Žalos atveju nuostolių atlyginimo suma (franšizė) siekia 300 Eurų.

 

Apranga

 

Apsirenkite taip, jog jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Kelionės metu daug laiko leisime gryname ore, todėl būkite pasiruošę bet kokioms oro sąlygoms. Rekomenduojame vilkėti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau ir bet kada galėsite prisitaikyti prie nenuspėjamų Lietuvos orų. Kelionės metu numatyta nakvynė, tad galite turėti nedidelį rankinį bagažą su reikalingais asmeniniais daiktais bei rūbais.

Maršrutas

Vilnius (Porsche centre) – Museum of Ethno Cosmology – Observation Bridge and Watershore of Zarasas Lake – Restaurant Food Lab – The Hillfort of Seimyniskeliai – Burbiskis Manor House – Aukstadvaris – IDW Esperanza Resort – Vilnius.

Trukmė: 7 val 18 min

Maršruto ilgis: 505 km.