Juodasis Švarcvaldo miškas

Legendinį kelią Vokietijos kalnuose bent kartą per gyvenimą turi įveikti kiekvienas, mėgstantis sėdėti prie „Porsche“ vairo. „Porsche Travel“ kviečia jį išbandyti jau šiemet. 3-ių dienų maršruto metu mėgausitės didinga gamta, gurmanišku maistu ir pasaulyje garsiais viešbučiais. Kelionė vyks rugpjūčio 20-23 dienomis.

Žymiausiose pasaulio pasakose minimas Švarcvaldo miškas, 800 metų senumo pilis, didingi kalnai ir vingiuoti keliai įspūdingos gamtos apsuptyje – tai vienas ryškiausių brangakmenių kiekvieno automobilių eksperto kolekcijoje. Beje, ši Vokietijos dalis žinoma ir tarp aukščiausios klasės virtuvės gerbėjų!

Kelionės metu:

  • Apsilankysite Štutgarte ir jaukiuose kalnų miesteliuose.
  • Mėgausitės gurmaniškomis vakarienėmis.
  • Išbandysite naujausius „Porsche“ automobilių įspūdingais kalnų ir miško keliais.
  • Užmiršite rūpesčius keliaujant iš ir į oro uostą – tuo pasirūpinsime mes.
  • Apsistosite aukščiausius standartus atitinkančiuose viešbučiuose.

 

3.390 Eur su PVM/kaina taikoma vienam asmeniui

3.190 Eur su PVM/kaina taikoma asmeniui keliaujant dviese

Rezervuokite vietą
3190 / 3390 (asmeniui)
Dėl dalyvavimo maloniai prašome susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu
Kelionės programa
1 diena. Štutgartas

Kelionė, kuri bus įsimintina kiekvienam Porsche automobilių entuziastui, prasideda nuo  „Althoff Hotel am Schlossgarten“ viešbučio. Viešbutis svečius pasitinka nuostabiais vaizdais ir žaliuojančiais parkais, bei visais patogumais, kurių, be abejo, galite tikėtis iš penkių žvaigždučių viešbučio. Neprilygstamu aptarnavimu, prabangia aplinka ir gurmaniška virtuve garsėjantis viešbučio restoranas – ideali vieta pradėti įkvepiančią kelionę bendraminčių rate.

2 diena. Štutgartas-Zuffenhausenas - Bajersbronas- Badenas-Badenas

Vienas dinamiškiausių kelionių maršrutų Švabijoje tęsiasi per ,,Porsche’’ plėtros centrą Veisachą ir Bajesrbrono miestą. Pastarasis  yra gerai žinomas dėl mieste įsikūrusių pačio aukščiausio lygio restoranų. Kelionės dalyvių laukia išskirtiniai pietūs ,, „Köhlerstube’’ restorane, kuris yra įsikūręs ,,Traube Tonbach’’ viešbutyje. Kiek vėliau kelionė tęsis vaidzingais ,,Rote Lache’’ kalnų keliais, kurie suteiks įspūdingą vairavimo patirtį. Antrosios kelionės dienos pabaigą lydės aukščiausio lygio komfortas ,,Roomers’’ viešbutyje, kuris yra įsikūręs Baden Badeno mieste. Viešbutis pasižymi rafinuotu interjeru, nepriekaištingu kambarių aptarnavimu ir erdviais kambarių langais, kuriuose nuostabus kraštovaizdis nepaliks abejingų.

3 diena. Baden-Badenas – Oberwolfach – Hinterzartenas

Švarcvaldo miško keliai pasižymi aštriais posūkiais ir vingiais, todėl trečiosios dienos maršrutas stebins ir taps išbandymu net ir patyrusiems vairuotojams. Kelionė tęsis link ežero, kuris susidarė dar ledynmečiu - ,,Mummelsee‘‘. Kelionės dalyviai galės atsikvėpti, pasigrožėti krištolo skaidrumo ežeru ir nuostabia Vokietijos gamta. Vakaras tęsis prabangiame viešbutyje – Patkhotel Adler.

4 diena. Hinterzartenas – Haigerlochas – Štutgartas

Pasivažinėjimas įstabiame Titisee-Neustadt regione palei Šliuchzės ežerą yra tarsi uvertiūra kelionei po Švarcvaldo mišką.  Maršrutas tęsis link garsiojo Wutach tarpeklio, kuris yra apsuptas neaprėpiamų miškų, upių slėnių ir stačių uolų. Vienas iš pagrindinių ketvirtosios dienos akcentų bus kelionė į žymiosios Haigerlocho pilies, kuri buvo pastatyta daugiau kaip prieš 800 metų. Puošnūs pietūs čia turi labai ypatingą ingredientą: vaizdas į vešlius Zollernalbo regiono miškus ir pievas. Po pietų dalyviai vyks į paskutinę kelionės stotelę – Zuffenhauzeną.

 

Svarbi informacija

Vairuotojo pažymėjimas

 

Tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Registruojantis prašysime jį pateikti.

 

Automobilio nuomos sutartis

 

Prieš pradedant kelionę starto vietoje, prašysime pasirašyti automobilio nuomos sutartį. Tam, kad galėtumėte naudotis transporto priemonėmis visos kelionės metu.

Apranga

 

Apsirenkite taip, jog jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Rekomenduojame vilkėti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau ir bet kada galėsite prisitaikyti prie nenuspėjamų Lietuvos orų. Kelionės metu numatyta nakvynė, tad galite turėti nedidelį rankinį bagažą su reikalingais asmeniniais daiktais bei rūbais.

 

Į kelionę įskaičiuota:

  • 3 dienų kelionė po Švarcvaldo mišką, jo apylinkes ir jaukius kalnų miestelius
  • Pavežimo paslauga iš oro uosto į viešbutį ir iš viešbučio į oro uostą.
  • Apgyvendinimas viešbučiuose:

Pirma naktis – ,,Alhoff Hotel am Schlossgarden‘‘ viešbutyje

Antra naktis – ,,Roomers Baden-Baden‘‘

Trečia naktis – ,,Parkhotel Adler‘‘

  • Pietūs ir vakarienės visomis kelionės dienomis
  • Bagažo pervežimas
Kelionės maršrutas

1 diena. Štutgartas

2 diena. Štutgartas-Zuffenhausenas - Bajersbronas- Badenas-Badenas

3 diena. Baden-Badenas – Oberwolfach – Hinterzartenas

4 diena. Hinterzartenas  – Haigerlochas – Štutgartas