Porsche Travel Experience

Atraskite autentišką Žemaitijos lobį!

Žemaitija  - Lietuvos regionas, svarbus Lietuvai dėl savo istorijos ir kultūros. Būtent žemaičių tarme buvo parašyta pirmoji lietuviška knyga, čia pasirodė pirmieji lietuviški eilėraščiai. Visais istoriniais laikotarpiais žemaičių gyvensena smarkiai skyrėsi nuo kitų etnografinių Lietuvos sričių gyventojų kultūros. Iki šių dienų žemaičiai yra išlaikę stipriausią etninį identitetą Lietuvoje. Čia kalbama specifine žemaičių tarme, kurią vietiniai yra linkę laikyti atskira kalba.

Šios kelionės metu pažinsite paslaptingą, bei savitą Žemaitijos kraštą, o visas vietoves Jums pasiekti padės Porsche automobilis, kurių iš viso turėsime net 12 ir svarbiausia, turėsite galimybe visus juos išmėginti visos kelionės metu. 

Abi dienas Jus lydės tituluotas lenktynininkas Robertas Kupčikas bei du profesionalūs Porsche atstovai iš Vokietijos, kurie pasidalins savo patirtimi ir atsakys į visus iškilusius klausimus kelionės metu. Užtirkiname, kelionėje būsite apsupti bendraminčių, kadangi šį projektą vienyja žmones, jaučiančius aistrą kelionėms ir išskirtiniams automobiliams.

1 200 Eur su PVM/kaina taikoma vienam asmeniui

2 078 Eur su PVM/kaina taikoma poroms / 1 039 Eur kaina asmeniui

Susisiekite su mumis

Rezervuokite vietą
1200 / 1039 (asmeniui)
Dėl dalyvavimo maloniai prašome susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu
Renginio programa
I diena 8:30 Klaipėda

Susitikimas „Michaelson Boutique hotel“ Klaipėdoje. Lengvi ir gardūs pusryčiai dienos pradžiai, supažindinimas su kelionės programa ir automobilių pristatymas.

11:10 Telšių amfiteatras

Pirma kelionės stotelė - urbanistinės erdvės taškas – Telšių miesto amfiteatras, jungiantis du rekreacinius miesto segmentus – „rytinį“ ir „vakarinį“. Pasak architekto A. Žebrausko, pagaliau pavyko „sutaikyti“ miestelį ir ežerą, kurie tiek metų gyveno tarsi susipykę, o dabar susiliejo į visumą. Vizito metu, svečiai įtraukiami į kulinarinę patirtį -  supažindinami su tradicinio lietuviško deserto šakočio atsiradimo istorija, gaminimo procesu bei seniausiais protėvių receptais, išlikusiais dar nuo akmens amžiaus.  

12:50 Biržuvėnų dvaro sodyba

Biržuvėnų dvaras – vienas iš žymesnių lankytinų objektų Telšių rajone. Beveik 300 metų skaičiuojanti dvaro sodyba yra svarbus ir unikalus Lietuvos paveldo objektas. 2005 m. dvaras pripažintas valstybės saugoma kultūros vertybe, o 2008 m. paskelbtas kultūros paminklu. Patyręs skaudų gaisrą – šiomis dienomis dvaras išgyvena atgimimą. Svečiai čia turės unikalią galimybę pajusti XVII – XIX amžiaus dvasią, išvysti autentiškus, iki šių dienų išlikusius dvaro kambarius, susipažinti su tų laikų buitimi ir gyvenimo dvare kasdienybe.

14:20 Plungės dvaras ir laikrodinė

Plungės dvaro pastatų kompleksas – vienas iš geriausiai išsilaikiusių dvarų Lietuvoje. Projekto „Porsche Travel Experience“ dalyvių lauks neeilinė ekskursija po dvaro rūmus bei laikrodinę, kuri yra miniatiūrinė Palazzo Vecchio rūmų, esančių Florencijoje, kopija. Po pažinties su Plungės dvaru, svečių lauks pietūs Dvaro Rūmų terasoje.

16:30 Šaltojo karo muziejus

Vienintelis Europoje Šaltojo Karo muziejus, įrengtas Sovietų Sąjungos buvusiame požeminiame balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse, pastatytame 1962 m. Per visą šį laikotarpį bazė išliko beveik nepakitusi. Čia svečiai turės galimybę išvysti raketų paleidimo aikšteles, muziejaus istorinę ekspoziciją, siaurais koridoriais leisitis į vietą, kurioje buvo laikyta kovinė raketa, išgirsti unikalias istorijas apie buvusį visiškai slaptą sovietų branduolinės ginkluotės organizavimą ir veikimo principus.

18:30 Bitininkas

Bitininko Donato Abručio puoselėjamoje „Medaus klėtelėje” svečiai turės unikalią galimybę pamatyti ir išbandyti vienintelį Lietuvoje bičių meditacijos namelį, kurio poveikis gerokai stipresnis už miško, upės ar jūros daromą įtaką. Vizito metu, svečiai bus supažindinti su medaus gavimo procesu, turės galimybę paragauti skirtingų medaus rūšių, sužinoti apie jo teikiamą naudą, pasimėgauti vaistažolių arbata ir čia pat gaminamu naminiu sūriu.

19:40 SALA Plateliai Resort

Uždaras poilsio klubas „Sala Plateliai Resort“ įsikūręs Žemaitijos širdyje, bekraščio Platelių ežero glėbyje. Aukščiausią lygį atitinkantis komfortas, rafinuotas interjeras, nepriekaištingas kambarių aptarnavimas ir erdviuose languose įrėmintas nuostabus kraštovaizdis nepaliks abejingų. Čia svečių laukia vakarienė restorane „Sala“, kuriame sukurtas meniu atskleis žemaičių aistrą geram maistui ir kokybiškam laikui. Patiekalai bus paruošti iš natūralių, Žemaitijoje bei kitose Lietuvos dalyse užaugintų produktų, miško gėrybių ir sumedžiotos žvėrienos. Šiame restorane taikomi virtuvės klasikų ištobulinti metodai. Prie nuolat kintančių sezoninių patiekalų svečiai mėgausis kruopščiai someljė atrinktu vynu.

II diena 8:30 Pusryčiai „Sala Plateliai Resort“
10:40 Rietavo žirgynas

Kunigaikščių Oginskių šeimos puoselėtas žirgynas svečius pasitiks su nauja pažintimi. Tik čia auginami Lietuvoje nykstantys senųjų veislių žirgai Žemaitukai. Po nepamirštamos pažinties su žirgais ir jų istorija, svečiai bus kviečiami dar vienai kulinarinei patirčiai – išbandant tikrus lietuviškus, skirtingų receptūrų ir dar neatrastų skonių sūrius bei sultis.

12:30 Viekšnių vandens malūnas

Senasis vandens malūnas – viena iš dažniausiai lankomų vietų Viekšniuose. Šį malūną 1897 m. pastatė Pranciškus Lengvenis. Čia svečiai galės išvysti laiko nepaliestą technikos paminklą, pamatyti pirmame jo aukšte esančius senovinius malimo įrengimus ir „žmonių trobą“, sužinoti, kokią funkciją kadaise atliko girnos, šatrai, kas yra piklius ir kaip atrodė tikras, čia pat įrengtas, malūnininko butas.

14:20 Pietūs Žemaitės dvare

Žemaitės Dvaras yra Lietuvių literatūros klasikės Žemaitės (Julijos Beniuševičiūtės-Žymantienės) gimtinė. Tai vieta, kurioje svečiai galės pajausti autentišką, žemaitišką skonį. Čia vietinės meistrės svečiams pagamins Lietuviško paveldo patiekalus iš seniausių receptų ir protėvių išlikusių užrašų, papasakos unikalias ir dar niekur negirdėtas istorijas, supažindins su nematytais žemaičių kūriniais.

17:30 Grįžimas į Klaipėdą

Trumpas kelionės aptarimas „Michaelson Boutique hotel“ Klaipėdoje prie puodelio kavos.

Svarbi informacija

Dvi dienas trunkančios išvykos metu kiekvienas dalyvis išbandys net penkių skirtingų „Porsche“ modelių galimybes: naujausius „Cayene“ „Macan“, „Panamera“ modelius ir, žinoma, sportiškuosius „Porsche“ šeimos narius. Tokių kelionių metu itin gerai atsiskleidžia automobilių galimybės ir universalumas, nes pasirinkti keliai varijuoja nuo magistralių iki siaurų užmiesčio ar kaimo keliukų.

 

Vairuotojo pažymėjimas

 

Tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Registruojantis prašysime jį pateikti.

 

Automobilio nuomos sutartis

 

Prieš pradedant kelionę starto vietoje, prašysime pasirašyti automobilio nuomos sutartį. Tam, kad galėtumėte naudotis transporto priemonėmis visos kelionės metu. Žalos atveju nuostolių atlyginimo suma (franšizė) siekia 300 Eurų.

 

Apranga

 

Apsirenkite taip, jog jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Kelionės metu daug laiko leisime gryname ore, todėl būkite pasiruošę bet kokioms oro sąlygoms. Rekomenduojame vilkėti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau ir bet kada galėsite prisitaikyti prie nenuspėjamų Lietuvos orų. Kelionės metu numatyta nakvynė, tad galite turėti nedidelį rankinį bagažą su reikalingais asmeniniais daiktais bei rūbais.

Maršrutas

MICHAELSON boutique HOTEL – Žemaičių muziejus - Biržuvėnų dvaro sodyba - Plungės parkas - Šaltojo karo muziejus – Mačiūkiai - SALA Resort Plateliai

SALA Resort Plateliai  - Rietavo žirgynas - Viekšnių vandens malūnas - Žemaitės dvaras - MICHAELSON boutique HOTEL

Trukmė (laikas kelyje) – 7 h 21 min

Maršruto ilgis – 511 km

Į kainą įskaičiuota

  • Maitinimas: 2 pusryčiai, 2 pietūs, 1 vakarienė ir nakvynė viešbutyje SALA Resort Plateliai, kuris yra įsikūręs šalia legendomis apipinto Platelių ežero.
  • 8 lankytinos vietos, susitikimai su išskirtinėmis asmenybėmis, 4 ekskursijos
  • Galimybė išmėginti naujausius Porsche modelius vienos kelionės metu
  • Profesionalaus lenktynininko Roberto Kupčiko konsultacijos apie Porsche automobilių galimybes