Bronzos modulio mokymai

Apie programą

Šiuose mokymuose Jūs suprasite, kokios fizikinės jėgos veikia Jūsų vairuojamą automobilį ir kaip tai galima išnaudoti efektyviam automobilio valdymui. Taip pat sužinosite, kokia sėdėsena yra taisyklinga, kaip teisingai sukti bei laikyti vairą – be šių aspektų tolimesnis tobulėjimas tiesiog neįmanomas!

Programos praktinėje dalyje išmoksite suvaldyti automobilį ekstremaliais atvejais. Treniruotė vyksta ant specialios slidžios dangos, kuri imituoja ledą bei sniegą – geriau treniruotis uždaroje trasoje nei kelyje. Šie vienos dienos mokymai Jums taip pat leis išbandyti efektyviausią pajudėjimą iš vietos (launch control) ir ekstremalų stabdymą. 

Rezervuokite vietą
750 (asmeniui)
Mokymų trukmė: 1 diena

Rezervuojant mokymus sumokama visa suma.

Bronzos modulio mokymų programa
15 min.
Renkamės Šiaulių autodromo trasoje
30 min.
Pusryčiai, teorinė paskaita.

„Porsche“ automobilio specifika, fizikos dėsniai, dinamika, automobilio slydimas, svorio pasiskirstymas.

120 min.
Vairavimo pamoka

Trumpas instruktažas apie taisyklingą sėdėseną. Apšilimas trasoje, apsipratimas su automobiliu. 3-jų posūkių kombinacija – mokomės taisyklingai įveikti posūkių seką.

30 min.
Kavos pertraukėlė
105 min.
Vairavimo pamoka

Slystančio automobilio valdymas ant slidžios dangos. Efektyvus pajudėjimas bei stabdymas. Briedžio testas. Efektyvus rato įvekimas.

Išvykstame namo
i

Dėl detalesnės informacijos susisiekite su instruktoriumi Robertu Kupčiku, tel. +370 677 64554 arba +370 661 10911 (Porsche Centras Vilnius)

Svarbi informacija

Vairuotojo pažymėjimas

Tam, kad galėtumėte dalyvauti vairavimo programoje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jį prašysime pateikti atvykus į mokymo vietą, registruojantis.

Automobilių nuomos sutartis

Automobilių nuomos sutartis – atvykę į mokymus privalėsite pasirašyti automobilio nuomos sutartį, kad galėtumėte naudotis Jums vairavimo programai skirta transporto priemone. Žalos atveju, nuostolių atlyginimo suma (franšizė) siekia 1 000 eurų, kaip nurodyta nuomos sutartyje.

Apranga

Apsirenkite taip, kad mokymuose jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Šiaulių vairavimo centras yra atvirame lauke, todėl čia dažnai būna vėjuota. Rekomenduojame apsirengti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau, be to, apsirengiant ar nusirengiant vieną ar kitą sluoksnį, galima geriau prisitaikyti prie oro sąlygų.

Renginio vieta

Trasa yra Šiauliuose, adresu Katiliškių k. 3, Šiauliu rajonas.

Navigacijos koordinatės: Š 55 59.658, R 23 00.973 (GPS).

Kaip atvykti: nuo Šiaulių važiuojant link Kuršėnų, prie Kuršėnų „Circle K“ degalinės apsisukti ir važiuoti atgal link Šiaulių. Už 1 km pasukti į dešinę. Jeigu kils klausimų, prašome kreiptis tel. +370 677 64554 arba +370 661 10911.

Atsiliepimai
Justinas
2021
Rekomenduoju. Geras būdas susipažinti su Porsche valdymu and skirtingų dangų/sąlygų bei gauti gerus patarimus iš instruktoriaus.
Rūta
2021
Viskas puiku
Tomas
2021
Nemapirštama patirtis ir labai naudingos vairavimo pamokos
Tomas
2021
Buvo labai daug vandens ir natūralaus ir papildomai..., bet tai leido dar geriau pažinti automobilį, jo galimybes ir gauti patarimus iš profesionalo. Neabejotinai reikia naudotis šia galimybe turintiems ar planuojatiems įsigyti Porsche automobilį.
Jurgis Paulauskas
2020
Sveiki, pabai patiko, patariu ir kitiem pabandyti sita programa. Pagerinau savo vairavimo igudzius.
Daina Bosas
2020
Patys nuostabiausi potyriai :)
Simas Didžbalis
2020
Puikus kolektyvas. Profesionalus mokymas valdyti automobilį. Rekomenduoju.
Paulius
2020
labai patiko, Robertas puikiai viską paaiškino ir parodė. Užtektinai laiko buvo išbandyti savo jėgas trasoje.
Povilas
2020
Viskas buvo puiku! Neturiu ka pridurti.
Rokas
2020
Šaunus renginys. Tai geriausias būdas nepažeidžiant kelių eismo taisyklių išbandyti 911 modelį. Dar Robertas, lenktyninkas profesionalas, turi ir padagogo gislelę. :)
Marius Rumbinas
2020
Tik geriausi įspūdžiai. Labai laukiu kada galėsiu išbandyti sidabrinį modulį. Norėčiau išbandyti Porsche 911 ir Porsche Taycan vairavimą mieste.
Vygirdas Albrechtas
2020
Viskas puiku. Kiekvienas vairuotojas turėtų bent kartą sudalyvauti šiame renginyje (o geriau net porą kartų).
Paulius
2020
Ačiū, tikrai buvo labai įdomu, daug adrenalino :) Dėkui Aistei už organizaciją ir Robertui už patirties dalybas :)
AIDAS
2019
Pirmiausiai, labai malonus priėmimas, labai malonus bendravimas ir mokymo vedimas. Įspūdingas automobilis, kuris labai gerai ir greitai važiuoja ir yra labai gerai valdomas. Važiavimas tokiu automobiliu trasoje yra kažkas tokio. Vairavimo pamokos, automobilio greitis ir lenktynininko-instruktoriaus pravežimas. paliko nepaprastus ir neišdildomus įspūdžius. Dėkoju visai Porsche komandai už suteiktą tokią malonę galimybę pravažiuoti tokiu automobiliu.
S.Rytis
2019
Automobilis, trasa, prezentacija, vadyba - 10/10. Rekomenduoju.
Sigita Čėsnaitė
2019
Daug praktikos, naudinga informacija, kaip elgtis sunkiomis eismo sąlygomis. Super.
Dovydas
2019
Žiauriai gerai praleistas laikas ir naudingos pamokos
Germanas
2019
Labia patiko ir tikrai verta!
Viktorija
2019
Viskas buvo tiesiog nepriekaištinga!! Organizavimas puikus, komanda šauni, patirtis neįkainojama!!! very well done :)
Andrius
2019
Super, vieta, automobiolis, instruktorius - viskas labai gerai
Olegas
2019
Tikrai geras renginys, labai patiko, butinai dalyvausiu “silver module”
Žilvinas
2019
Labai patiko,pilnas įspūdžių!
Rytis
2019
Viskas buvo labai šaunu.
Lukas
2019
Labai rekomenduoju tiems, kam vairavimas nėra tik važiavimas iš taško A į tašką B! Profesianali komanda, yra punktualūs, atidūs ir išsamiai atsako į visus užduodamus klausimus. Labai rekomenduoju
Ramunas
2019
Mokymai tikrai naudingi, pradedančiajam yra ko išmokti. Norėtųsi kad būtų arčiau Vilniaus, kita vertus vertus Kuršėnų trasa puiki. Pakankamai važiavimo, galbūt galetu butu daugiau analizes kur daromos klaidos ir pan.
Vydmantas
2019
SUPER!!! gerai praleistas laikas. Gerai sustyguotas veiksmų planas konkrečioje trasoje (Šiauliai), nereikia nuobodžiauti ir neprailgsta. Geros ir naudingos patirtys. Dėkui Jūsų komandai!
Inga
2018
Fantastiška instruktorių komanda ir naudingi įgūdžiai prieš žiemos sezoną :)
Alfonsas Genys
2018
Ačiū už gerai praleistą laiką ir puikias pamokas.
Vainius
2018
Super renginukas, įdomi programa, galimybė be didesnių apribojimų išbandyti Porsche automobilį. Laikas tikrai neprailgo, tiems, kas mėgsta automobilius ir sportišką važiavimą - rekomenduoju.
Egidijus
2018
Puiki organizacija, puiki trasa, puikus automobilis, puikiai organizuota ir dar puikesni - Robertas su Aiste!
Ramūnas Žukas
2018
Puikus automobilis,puiki trasa,puikus instruktorius ir instruktore:)
Vytis
2018
Viskas tiesiog tobula!
Domantas
2018
Tai nuostabi galimybė ne tik susipažinti su Porsche, bet ir veikla, kurią rekomenduoju apskritai visiems vairuotojams. Pajausti automobilį trasoje, valdyti jį įvairiausiomis aplinkybėmis, šiek tiek pasivaržyti tarpusavyje, įveikti užduotis ir dar gauti labai gerus patarimus iš profesionalų. Tai buvo svajonės išsipildymas, kurią pavertė puikiu gimtadieniniu prisiminimu profesionali komanda ir viso ko organizaciją. Labai smagu, kad atsižvelgiama į asmenis į situacijas ir visa eiga puikiai paruošta. Už tokią paslaugų kokybę kaina net sakyčiau yra kiek per maža. Ačiū! Valio!
Darius
2018
Sveiki! Ačiū Robertui,ačiū Aistei už geras emocijas ir blogą savijautą praeitą ketvirtadienį, viskas labai patiko ,tad tikimės kada nors sudalyvauti jūsų kituose renginiuose.Sėkmės ir iki!
Max
2018
Perfect
Darius
2018
Viskas puiku! Ačiū už galimybę tobulėti :)
Nerijus
2018
Neraelūs įspūdžiai, nereali atmosfera. Super mokytojas. Dar dabar prisiminus adrenalinas pabunda. Ačiū labai!!!
Mindaugas
2017
Rekomenduoju pajausti Porsche galimybes ir išbandyti save ir savo gebėjimus suvaldant tokį automobilį savo jėgomis.... Ačiū instruktoriui Robertui Kupčikui už patarimus ir pamokas. Atsiminimai ir emocijos tik geriausi - 10 balų!!!
Mindaugas
2017
Šauni pramoga su galimybe patobulinti įgūdžius ir pilnai pajusti Porsche 718 galimybių ribas.
Marius Kašėta
2017
Laba diena, renginys labai gerai suorganizuotas, ačiū už smagiai praleistą dieną ir patirtus įspūdžius.
Liudvikas
2017
Puikiai praleista diena su super mokytoju, automobiliu ir gera nuotaika. Ypac patiko small-lap iveikimas teisinga trajektorija. Rekomenduoju - labai idomus pailsejimas nuo kasdienybes!
Aurimas Eidziunas
2017
Priemimas, emocija, kursas super
Andrius Barstys
2017
Viskas buvo puiku!
Eduardas
2017
Puikiai organizuotas ir naudingas mokymas. Ačiū
Vytautas
2017
Porsche Driving Academy komanda nuostabiai pasiruošusi, tad tiek teorinė tiek praktinė dalis buvo labai įdomios ir naudingos. Visi dalyviai buvo įtraukti į programą "iki ausų", tad beliko tik paklusti Roberto tiksliams nurodymams ir pasinerti į nuostabų Porsche pasaulį. Kai užimti ir įdomu laikas prabėgo akimirksniu, bet tas akimirksnis maloniai įsirėžė atmintin. Ir toliau taip ...
Aiste
2017
Puikiai viskas suorganizuota! Atskiras dekui Robertui uz puiku darba ir naudinga informacija.
Algirdas
2017
Ačiū už nuostabų laiką ir nuorodą gyvenime,kad nemokam važiuot,bet stengtis reik! Malonu,kad sutikau nuostabius žmones ir SUPER profesionalus. AČIUKS!!!! Visuomet bus malonu sugrįžt! Būkit sveiki ir geros dienos
Partneriai