Porsche Driving Experience: tik keli žingsniai iki profesionalaus vairavimo

Išgirdę žodį žiema, dauguma žmonių įsivaizduoja jaukią aplinką, karštus gėrimus bei ramybę. Tačiau „Porsche“ filosofijoje –  žiemą galima išnaudoti naujoms patirtims. Tai sezonas, kai sniegas, ledas ir kitos ekstremalios sąlygos tampa galimybėmis įdomiai vairavimo patirčiai. Aktyvus laikas trasoje, sveikas adrenalinas ir įsimintinos emocijos. Patirkite tai su „Porsche Driving Experience“.

Ar kada nors pagalvojote, kad vieną dieną svarbiausią gyvenimo sprendimą Jums teks priimti būnant kelyje? Ir nuo to priklausys Jūsų pačių bei aplinkinių saugumas. Turite būti tam pasiruošę. 

„Porsche Driving Experience“ parengs Jus netikėtoms situacijoms kelyje pagal unikalią aktyvaus vairavimo (angl. defensive driving) metodiką. Mūsų programoje ne tik įgysite gebėjimą intuityviai suvaldyti automobilį ekstremaliomis sąlygomis, važiuojant skirtingu greičiu, bet ir išmoksite įvertinti bei apsiginti nuo rizikų, kurias gali sukelti kitų eismo dalyvių veiksmai. Šių aktyvaus vairavimo įgūdžių išmoksite individualiai padedami „Porsche“ vairavimo profesionalo, patyrusio lenktynininko Roberto Kupčiko. 

Siūlome Jums du pagrindinius modulius – bronzos ir sidabro. Užbaigę juos, galime pasiūlyti individualiai pagal Jūsų poreikius sukurtą treniruotę. Pabaigę šią mokymo programą iš pasyvaus eismo dalyvio tapsite aktyviai situaciją kelyje valdančiu profesionalu.

Dovanų kuponas
Dovanokite emocijas, kurios kuria gyvenimą.

Ši dovana – tai galimybė automobilių ir adrenalino entuziastui išbandyti sportinį vairavimą trasoje. Patirti nepamirštamų įspūdžių bei pagilinti vairavimo žinias, pritaikomas kasdienėse kelionėse

Susisiekite su mumis
Robertas Kupčikas

„Porsche“ vairavimo instruktorius, daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių žiedinių lenktynių nugalėtojas bei prizininkas.

Daugiau apie instruktorių
Andrius
Super, vieta, automobiolis, instruktorius - viskas labai gerai
Vytis
Viskas tiesiog tobula!
Ramūnas Žukas
Puikus automobilis,puiki trasa,puikus instruktorius ir instruktore:)
Vainius
Super renginukas, įdomi programa, galimybė be didesnių apribojimų išbandyti Porsche automobilį. Laikas tikrai neprailgo, tiems, kas mėgsta automobilius ir sportišką važiavimą - rekomenduoju.
Egidijus
Puiki organizacija, puiki trasa, puikus automobilis, puikiai organizuota ir dar puikesni - Robertas su Aiste!
Alfonsas Genys
Ačiū už gerai praleistą laiką ir puikias pamokas.
Darius
Sveiki! Ačiū Robertui,ačiū Aistei už geras emocijas ir blogą savijautą praeitą ketvirtadienį, viskas labai patiko ,tad tikimės kada nors sudalyvauti jūsų kituose renginiuose.Sėkmės ir iki!
Domantas
Tai nuostabi galimybė ne tik susipažinti su Porsche, bet ir veikla, kurią rekomenduoju apskritai visiems vairuotojams. Pajausti automobilį trasoje, valdyti jį įvairiausiomis aplinkybėmis, šiek tiek pasivaržyti tarpusavyje, įveikti užduotis ir dar gauti labai gerus patarimus iš profesionalų. Tai buvo svajonės išsipildymas, kurią pavertė puikiu gimtadieniniu prisiminimu profesionali komanda ir viso ko organizaciją. Labai smagu, kad atsižvelgiama į asmenis į situacijas ir visa eiga puikiai paruošta. Už tokią paslaugų kokybę kaina net sakyčiau yra kiek per maža. Ačiū! Valio!
Audrius
Viskas buvo tobula :)
Ramunas
Mokymai tikrai naudingi, pradedančiajam yra ko išmokti. Norėtųsi kad būtų arčiau Vilniaus, kita vertus vertus Kuršėnų trasa puiki. Pakankamai važiavimo, galbūt galetu butu daugiau analizes kur daromos klaidos ir pan.
Marius
Viskas labai patiko, ačiū!!!
Robertas
Puikus automobilis, gera trasa, labai naudingi instruktoriaus patarimai. Viskas puikiai! Rekomenduosiu draugams.
Darius
Viskas puikiai organizuota vertinu 10 is 10
Algirdas
Ačiū už nuostabų laiką ir nuorodą gyvenime,kad nemokam važiuot,bet stengtis reik! Malonu,kad sutikau nuostabius žmones ir SUPER profesionalus. AČIUKS!!!! Visuomet bus malonu sugrįžt! Būkit sveiki ir geros dienos
Aiste
Puikiai viskas suorganizuota! Atskiras dekui Robertui uz puiku darba ir naudinga informacija.
Vytautas
Porsche Driving Academy komanda nuostabiai pasiruošusi, tad tiek teorinė tiek praktinė dalis buvo labai įdomios ir naudingos. Visi dalyviai buvo įtraukti į programą "iki ausų", tad beliko tik paklusti Roberto tiksliams nurodymams ir pasinerti į nuostabų Porsche pasaulį. Kai užimti ir įdomu laikas prabėgo akimirksniu, bet tas akimirksnis maloniai įsirėžė atmintin. Ir toliau taip ...
Andrius Barstys
Viskas buvo puiku!
Eduardas
Puikiai organizuotas ir naudingas mokymas. Ačiū
Aurimas Eidziunas
Priemimas, emocija, kursas super
Liudvikas
Puikiai praleista diena su super mokytoju, automobiliu ir gera nuotaika. Ypac patiko small-lap iveikimas teisinga trajektorija. Rekomenduoju - labai idomus pailsejimas nuo kasdienybes!
Marius Kašėta
Laba diena, renginys labai gerai suorganizuotas, ačiū už smagiai praleistą dieną ir patirtus įspūdžius.
Mindaugas
Šauni pramoga su galimybe patobulinti įgūdžius ir pilnai pajusti Porsche 718 galimybių ribas.
Mindaugas
Rekomenduoju pajausti Porsche galimybes ir išbandyti save ir savo gebėjimus suvaldant tokį automobilį savo jėgomis.... Ačiū instruktoriui Robertui Kupčikui už patarimus ir pamokas. Atsiminimai ir emocijos tik geriausi - 10 balų!!!
Juozas Rudzinskas
Labai vertingi ir naudingi patarimai.Tikslus klaidų pastebėjimas mano vairavime. Ačiū.
Max
Perfect
Eimantas
Viskas buvo super.
Renatas A.
Esu dalyvavęs Porsche akademijų mokymuose Vokietijoje ir Suomijoje. Užtikrintai galiu pareikšti, kad lietuviškoji Porsche akademija, vedama Roberto Kupčiko, suteiks tokių pat stiprių įspūdžių ir išmokys tokių pat vairavimo įgūdžių, kaip ir vakarietiškoji Porsche akademija, už mažąją dalį vakarietiškosios kainos. Beje, įgūdžius, išmoktus Porsche akademijose, tenka panaudoti ir praktijoje. Visai nesenai suvaldžiau savo automobilį pavojingoje avarinėje situacijoje slidžiame greitkelyje. Be šių vairavimo įgūdžių nuostoliai būtų buvę garantuoti! Taip pat, mano vairavimo įgūdžiai taip pagerėjo, kad Porsche klubo renginiuose laimiu prizines vietas savo klasėje. Visa tai tik dėka Porsche akademijos mokymų! Dėkoju Porsche Academy ir labai rekomenduoju!
Marijus Mazuch
labai patiko ir pats instruktorius nuostabus zmogus.
Aurelijus
Aciu Robertui ir visai Porsche komandai. Puikus renginys.
Paulius
Ačiū, tikrai buvo labai įdomu, daug adrenalino :) Dėkui Aistei už organizaciją ir Robertui už patirties dalybas :)
Nerijus
Neraelūs įspūdžiai, nereali atmosfera. Super mokytojas. Dar dabar prisiminus adrenalinas pabunda. Ačiū labai!!!
Darius
Viskas puiku! Ačiū už galimybę tobulėti :)
Dovydas
Žiauriai gerai praleistas laikas ir naudingos pamokos
S.Rytis
Automobilis, trasa, prezentacija, vadyba - 10/10. Rekomenduoju.
AIDAS
Pirmiausiai, labai malonus priėmimas, labai malonus bendravimas ir mokymo vedimas. Įspūdingas automobilis, kuris labai gerai ir greitai važiuoja ir yra labai gerai valdomas. Važiavimas tokiu automobiliu trasoje yra kažkas tokio. Vairavimo pamokos, automobilio greitis ir lenktynininko-instruktoriaus pravežimas. paliko nepaprastus ir neišdildomus įspūdžius. Dėkoju visai Porsche komandai už suteiktą tokią malonę galimybę pravažiuoti tokiu automobiliu.
Germanas
Labia patiko ir tikrai verta!
Žilvinas
Labai patiko,pilnas įspūdžių!
Rytis
Viskas buvo labai šaunu.
Sigita Čėsnaitė
Daug praktikos, naudinga informacija, kaip elgtis sunkiomis eismo sąlygomis. Super.
Vytautas
Kad bus gerai, žinojau iš anksto, bet kad Robertas taip profesionaliai , nuosekliai ir kantriai praves mokymus, viršijo lūkesčius. Jo skatinimas tobulinti įgūdžius ir meistriškumas tiesiog užveda ir aš tikrai norėsiu su juo pasimokyti dar keletą kartų. Nuoširdus ačiū! Mano akimis šis jūsų projektas pasiteisina visu 100%!!!
Inga
Fantastiška instruktorių komanda ir naudingi įgūdžiai prieš žiemos sezoną :)
Viktorija
Viskas buvo tiesiog nepriekaištinga!! Organizavimas puikus, komanda šauni, patirtis neįkainojama!!! very well done :)
Rokas
Šaunus renginys. Tai geriausias būdas nepažeidžiant kelių eismo taisyklių išbandyti 911 modelį. Dar Robertas, lenktyninkas profesionalas, turi ir padagogo gislelę. :)
Lukas
Labai rekomenduoju tiems, kam vairavimas nėra tik važiavimas iš taško A į tašką B! Profesianali komanda, yra punktualūs, atidūs ir išsamiai atsako į visus užduodamus klausimus. Labai rekomenduoju
Olegas
Tikrai geras renginys, labai patiko, butinai dalyvausiu “silver module”
Vydmantas
SUPER!!! gerai praleistas laikas. Gerai sustyguotas veiksmų planas konkrečioje trasoje (Šiauliai), nereikia nuobodžiauti ir neprailgsta. Geros ir naudingos patirtys. Dėkui Jūsų komandai!
Jurgis Paulauskas
Sveiki, pabai patiko, patariu ir kitiem pabandyti sita programa. Pagerinau savo vairavimo igudzius.
Marius Rumbinas
Tik geriausi įspūdžiai. Labai laukiu kada galėsiu išbandyti sidabrinį modulį. Norėčiau išbandyti Porsche 911 ir Porsche Taycan vairavimą mieste.
Simas Didžbalis
Puikus kolektyvas. Profesionalus mokymas valdyti automobilį. Rekomenduoju.
Vygirdas Albrechtas
Viskas puiku. Kiekvienas vairuotojas turėtų bent kartą sudalyvauti šiame renginyje (o geriau net porą kartų).
Partneriai