Individuali treniruotė

Apie programą

Tai vienos dienos aktyvūs individualūs vairavimo mokymai, kurie vyksta pagal lenktynininko paruoštą mokymo metodiką analizuojant važiavimo rezultatus. Mokomasi valdyti automobilį važiuojant dideliu greičiu, vairuoti idealiomis trajektorijomis, stabdant maksimaliai efektyviai.

Šiame modulyje įgauta patirtis padės suvaldyti automobilį kasdieniniame važiavime. Po šių mokymų automobilis taps tarsi kūno dalimi, tad jo valdymas ekstremalioje situacijoje taps elementaria užduotimi.

Susisiekite su mumis

Dėl rezervacijos ir detalesnės informacijos susisiekite su instruktoriumi Robertu Kupčiku, tel. +370 677 64554 arba +370 661 10911 (Porsche Centras Vilnius)

Svarbi informacija

Vairuotojo pažymėjimas

Tam, kad galėtumėte dalyvauti vairavimo programoje, būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jį prašysime pateikti atvykus į mokymo vietą, registruojantis.

Automobilių nuomos sutartis

Automobilių nuomos sutartis – atvykę į mokymus privalėsite pasirašyti automobilio nuomos sutartį, kad galėtumėte naudotis Jums vairavimo programai skirta transporto priemone. Žalos atveju, nuostolių atlyginimo suma (franšizė) siekia 1 000 eurų, kaip nurodyta nuomos sutartyje. 

Apranga

Apsirenkite taip, kad mokymuose jaustumėtės patogiai ir apranga nevaržytų judesių. Rekomenduojame apsirengti keliais rūbų sluoksniais – taip bus šilčiau, be to, apsirengiant ar nusirengiant vieną ar kitą sluoksnį, galima geriau prisitaikyti prie oro sąlygų.

Partneriai